Kristīgi-labējo jaunā stratēģija: sadalīt un iekarot LGBT kopienu

Kristīgi-labējo jaunā stratēģija: sadalīt un iekarot LGBT kopienu

ASV Prezidents Donalds Tramps uzrunā Ģimenes izpētes padomes “Vērtību vēlētāju” samitā.

Avots: Youtube/Baltais Nams

Portāls lgbtqnation.com ziņo, ka kristīgi-labējiem politiskajiem un reliģiskajiem spēkiem ir jauns plāns, kā pārtraukt transdzimuma personu tiesību virzīšanu uz priekšu. Viņi vēlas no LGBTQ kopienas “atdalīt” burtu “T”, ar “skaldi un valdi” stratēģijas palīdzību, ziņo Right Wing Watch.

Iepriekš šis portāls arī ziņoja, ka Tramps kļuva par pirmo ASV prezidentu, kurš 2017. gada oktobrī uzstājās pret LGBTQ kopienu noskaņotajā Ģimenes izpētes padomes “Vērtību vēlētāju” samitā. Šī bija pēdējā zīme no daudzām, kas liecina, ka Trampa administrācija neatbalsta seksuālās minoritātes. Tostarp nostāja, ka LGBTQ cilvēku atlaišana no darba viņu seksuālās orientācijas vai dzimuma identitātes dēļ, ir pieļaujama, ka transpersonām nevajadzētu ļaut atklāti dienēt militārajos spēkos, un ka varavīksnes karogs nedrīkst plīvot pār federālajām zemēm.

Reliģiski labējā spārna pārstāvju sanāksmes laikā uzstājās virkne anti-LGBTQ un anti-musulmaņu runātāju, kā arī varēja iepazīties ar kaudzēm homofobiskās un transfobiskās literatūras. No skatuves izskanējušās idejas bija tikpat bīstamas, kā tās, kas ir atrodamas viņu propagandas “dāvanu maisiņā”.

"Neskatoties uz visiem nesenajiem panākumiem, LGBT kopiena patiešām ir trausla, un transpersonām ir nepieciešama geju tiesību kustības atbalsts, lai palīdzētu viņas leģitimēt,” teica Mega Kilgannonsa, māte un Fairfax apgabala “Nobažījušies vecāki un izglītotāji” centra direktore diskusijā ar nosaukumu “Transdzimuma ideoloģija valsts skolās: vecāku pretsitiens.” Atzīstot, cik lielā mērā sabiedrības viedoklis tomēr ir mainījies par labu LGB tiesībām, Kilgannonsa uzsvēra, ka transpersonu tiesības joprojām ir cīņas lauks, kurā viņi varētu uzvarēt. “Trans un dzimuma identitāte ir ciets riekstiņš, tāpēc ir jākoncentrējas uz dzimuma identitāti, lai sadalītu un iekarotu… Ja mēs spētu nošķirt “T” no alfabēta zupas, mums būtu vairāk panākumu,” viņa teica. Pusaudžu dzimuma pārejas pieļaušanu viņa salīdzināja ar “1950. gadu lobotomijas trendu psihiatrijā”. Pārējie paneļdiskusijas dalībnieki, Ģimenes izpētes padomes pārstāvis Pīters Spriggs, Fairfax apgabala skolu padomes locekle Elizabete Šulca un Virgīnijas ģimenes fonda pārstāvis Džošs Herclers, arī apgalvoja, ka transseksuāļu tiesības ir bīstamas skolēniem.

Ģimenes izpētes padomes brošūrā “Vecāku rokasgrāmata par transpersonu kustību izglītībā” ir teikts priekšstats: “Lai gan pašidentificēto lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu dzīvesveids un intereses bieži vien ir ļoti atšķirīgi, viņi ir apvienojušies kustībā, lai uzbruktu dabiskajiem uzskatiem par seksuālo morāli un seksuālo identitāti.“

Avots: https://www.lgbtqnation.com/2017/10/christian-rights-new-strategy-divide-conquer-lgbt-community/